Programa

zivile-bau-1

Moderatorius

Živilė Glaveckaitė

„BZN start” įkūrėja

Pradžia nuo   13:30

Registracija

I sesija  14:00

Atidarymo diskusija: „Ateities perspektyvos. Kaip keičiasi verslas ir galimybės

Kaip dėka inovacijų keičiasi paslaugų ar produktų kuriama vertė, su kokiais naujais iššūkiais susidūriama ir kaip tai pasitikti?

Diskusijos dalyviai: Ilja Laurs, „GetJar“ ir „Nextury Ventures“ įkūrėjas, Benas Baltramiejūnas, nekilnojamojo turto nuomos platformos, startuolio „Reneza” bendraįkūrėjis, Aurimas Pautienius-Želvys, LVPA direktorius.

 

  14:30

Kas sieja „Wolt" su „Bolt"? Gig ekonomika - ateities unicorn'ų verslo modelio ašis.

Pranešėjas Tadas Deksnys, startuolio „Unboxed.network” vadovas

  14:50

Elektroninių platformų viešpatavimo laikas. Kaip keičiasi verslo modeliai?

Šiuolaikiniame versle tradiciniai komunikacijos kanalai išgyvena ne pačius geriausius laikus. Yra daug pavyzdžių, kai skaitmeninės priemonės, tokios kaip „Uber“, „Bolt“, „Airbnb“, „Autoplius“, pakeitė įprastus rinkos modelius, nepalikdamos vietos arba iki minimumo sumažindamos jų užimamas rinkos dalis. Šiuo metu norint išlikti rinkoje, gyvybiškai būtina naudotis galimybėmis, kurias suteikia skaitmeninė revoliucija ir kurias siūlo elektroninė komercija. Nors inovacijos užkariavo dar ne visas rinkos šakas, su laiku ji pasieks ir statybos pramonę, o tokios platformos kaip „Clusco“ (statybinės technikos dalinimosi platforma) taps įprasta statybinės technikos paieškos ir pasiūlos skaitmenine priemone (birža). „Clusco“ platforma iki minimumo sumažins įvairias dabartines spekuliacijas, sureguliuos rinką, palikdama galimybių sveikai konkurencijai, ir skatins elgtis atsakingai bei suteikti ar gauti kokybiškas paslaugas.

Pranešėjas Aivaras Kazilas, startuolio „Clusco technologies inc” vykdomasis direktorius

  15:10

Dirbtinio intelekto (DI) galimybė ar grėsmė darbo rinkai ir demokratijai

Algoritmizacija ir dirbtinis intelektas tai pavojus ne tik darbo vietoms, bet ir pačiai demokratinei mūsų visuomenės santvarkai. Egzistuoja rimtas pavojus, kad dėl menamo „saugumo" ar „patogumo", mes patys, niekieno neverčiami, atsisakysime daugelio savo laisvių ir teisių dėl kurių ne vieną šimtmetį kovojo daug mūsų protėvių kartų.

Pranešėjas Robert Juodka, advokatų kontoros PRIMUS DERLING vadovaujantis partneris

 

 

  15:30

 Kavos pertrauka su LVPA 

Pertraukos metu vyks KONSULTACIJOS apie ES investicijas įmonėms, plėtojančioms ir/ar siekiančioms plėtoti inovacijas. Šiuo metu įmonės gali gauti investicijas šioms veikloms:

1) inovatyvių produktų ar paslaugų kūrimui (tyrimams, įrangai, procesų diegimui);
2) produktų sertifikavimui.

Artimiausiu metu įmonės galės teikti paraiškas gauti ES investicijas ekoinovacijoms: aplinkosaugos vadybos sistemų diegimui, auditams, ekologiškam projektavimui, eko įrenginiams.

Kviečiame PASINAUDOTI galimybėmis!

 

II sesija  16:00

Kaip dirbtinis intelektas keičia prekės ženklų komunikaciją?

Dirbtinis intelektas atneša didelius pokyčius prekės ženklų komunikacijoje - nuo turinio kūrimo iki vartotojų patirties gerinimo. Ar jau esame arčiau automatizuoto kūrybiškumo? Kaip Amazon ir Netflix panaudoja dirbtinio intelekto sprendimus vartotojo patirties gerinime. Dirbtinio intelekto stiprybės ir silpnybės kuriant turinį, bei analizuojant vartotojų patirtį.

Pranešėja Kamilė Jokubaitė startuolio „Attention Insigths” vykdomoji direktorė

  16:20

Skaitmeninės reklamos ateitis. Nuo X iki A: paieška balsu, transparentiškumas, testavimas ir žinios 

Pranešėjas Justinas Mikulskis, skaitmeninės rinkodaros ekspertas, „mikulskis.lt“ įkūrėjas.

  16:40

Problemų sprendimas - XXI a. kompetencija NR. 1. Kaip spręsti, norint klestėti?

Vidas įgijęs patirties „Harvard Business School” pristatys naujausią problemų sprendimo būdą -PDCA, apžvelgs problemos suvokimą ir kokia sėkmės formulė: turėti sistemą, kuri parodo procesų problemas. Pranešimo metu sužinosite kaip vadovai gali dirbtinai kurti problemas organizacijoje ir surasti esmines problemos priežastis ir išspręsti problemą iš esmės, kad ji daugiau nepasikartotų? Aptars kartu su konferencijos dalyviais organizacijos kultūrą, kuri paruošia darbuotojus būti gebančiais ir norinčiais problemas identifikuoti bei spręsti. 

Pranešėjas Vidas Petraitis, „Lean LT” įkurėjas, vykdantysis direktorius.

 

  17:00

Pabaiga